Taner Tolga Tarlacı intihar mı etti, öldü mü? Survivor'a katılan Taner Tolga Tarlacı kimdir?

Taner Tolga Tarlacı olayı nedir, Taner Tolga Tarlacı kimdir şeklinde kullanıcılar araştırmalarını sürdürüyor. Bir zamanlar Acun Ilıca'nın sunduğu Survivor programına katılan Taner Tolga Tarlacı'nın intihar ettiği iddiaları ortaya atıldı. Peki, Taner Tolga Tarlacı kim?

Taner Tolga Tarlacı intihar mı etti, öldü mü? Survivor'a katılan Taner Tolga Tarlacı kimdir?

Survivor'da tanınan Taner Tolga Tarlacı bir dönem büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Yarışmadaki halleri ile çok konuşulan Survivor Taner uzun bir süre sonra hakkında öldüğü yönünde çıkan haberler ile yeniden gündeme geldi. Sosyal medyada konuşulan iddiaların ardından Taner Tolga Tarlacı'nın yaşı ve kim olduğu merak konusu oldu. İşte, detaylar…

TANER TOLGA TARLACI KİMDİR?

Taner Tolga Tarlacı 2 Eylül 1984 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. Aslen Kayserili olan Tarlacı, 8 yaşına kadar Almanya'da eğitim aldıktan sonra ailesi ile birlikte Mersin'e taşınmıştır. 2005 senesinde Kıbrıs'a yerleşen Taner Tolga Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunudur. Taner Tolga Tarlacı'nın tanınmasının nedeni ise Survivor yarışmasındaki sıradışı halleridir.

TANER TOLGA TARLACI ÖLDÜ MÜ?

Sosyal medyada öldüğü konuşulan Taner Tolga Tarlacı'nın hayatını kaybettiği veya kaybetmediği yönünde henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Bir kavgada yaşamını yitirdiği konuşulan Tarlacı'nın ailesi tarafından bu konuda henüz bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.