Suudi Arabistan konsolosluğunda öne çıkan hareketlilik

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu önünden dün sabah konsolosluk minibüsüne binerek ayrılan 3 kişi, aynı araçla binaya geri döndü.

Suudi Arabistan konsolosluğunda öne çıkan hareketlilik

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu önünden  dün sabah 3 valiz ve bir siyah poşetle konsolosluk minibüsüne binerek ayrılan 3  kişi aynı araçla binaya döndü. 

Washington Post yazarı Suudi ga zeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürüldüğü  Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu önünde gazetecilerin bekleyişi  sürüyor.

Dün sabah erken saatlerde 3 valiz ve bir siyah poşetle konsolosluk  minibüsüne binerek ayrılan 3 kişi bu gece aynı araçla konsolosluğa geldi.

Levent'teki konsolosluk binasının girişine dün sabah erken saatlerde  siyah camlı bir minibüs gelmişti. Giriş kapısına yanaşan konsolosluk plakalı  minibüse başka bir araçtan yine konsolosluk görevlileri tarafından 3 valiz ve içi  dolu siyah bir poşet konulmuştu. Konsolosluk içinden çıkan bir kişinin de elinde  kabloyla bindiği bu minibüs, 3 kişiyle daha sonra konsolosluk binasının önünden  ayrılmıştı.

KAYNAK: AA

c
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.