Sur'da Yaralanan Kahramanmaraşlı Uzman Çavuştan İyi Haber

Dün Diyarbakır'ın Sur İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda ağır yaralanan ve GATA'da tedavi olan Kahramanmaraşlı uzman çavuş kendine gelerek gözlerini açtı.

Sur'da Yaralanan Kahramanmaraşlı Uzman Çavuştan İyi Haber

 

Diyarbakır'ın Sur İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda ağır yaralanan ve GATA'da tedavi olan Kahramanmaraşlı uzman çavuş kendine gelerek gözlerini açtı. 

 

Genelkurmay Başkanlığı’na bağlı özel kuvvetler ile polis ve jandarma özel harekât timlerinin katıldığı operasyonlarda Sur İlçesinde sık sık çatışmaların yaşandığı Sur'da teröristlerin düzenlediği saldırıda Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Fuat Başdoğan ağır yaralanmıştı. Yaralı Uzman Çavuş bölgede bekletilen ambulanslarla Diyarbakır Askeri Hastanesi’ne buradan ise Ankara GATA'ya kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

 

Karnından yaralanan askerimiz birkaç ameliyat geçirdi.  Bugün kendine geldiği öğrenilen Uzman Çavuş Fuat Başdoğan ilk olarak annesiyle görüştü. Uzman Çavuş Fuat Başdoğan'ın annesi; "Bugün az önce Allah'ın izniyle oğlum gözlerini açtı. Durumu iyiye gidiyor inşallah. Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun. Dualarınızı eksik etmeyin'' dediği öğrenildi.
  

KANAL MARAŞ

İsmail Bozdoğan

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE