Samsun'da apartman yöneticisi 'Eve gelen giden belli değil' deyince...

Samsun'da apartman yöneticisi 'Eve gelen giden belli değil' deyince, silahla vurup yaraladı. Şüpheli Döne Y., ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Samsun'da apartman yöneticisi 'Eve gelen giden belli değil' deyince...
banner150

Olay bugün Atakum İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Apartman yöneticisi olan Muhammet Atila iddiaya göre aidat parasını almak için dördüncü katta oturan Döne Y.’nin kapısını çaldı. Kapıyı açan ablasıyla aidat ödemediğini söyleyerek tartışan Muhammet Atila parayı alıp daireden ayrıldı.

"EVİNİZE GELEN GİDEN BELLİ DEĞİL"
Bir süre sonra yeniden Döne Y.’nin dairesine gelen ve tartışmayı sürdüren Muhammet Atila, iddiaya göre "Evinize gelen giden belli değil. Bir sürü yabancı şahıs gelip gidiyor. Rahatsız oluyoruz" dedi. Tartışma kavgaya dönüşürken evdeki ruhsatsız tabancayı alan Döne Y., yöneticiye ateş etti.

TEDAVİ ALTINA ALINDI
Sırtına isabet eden kurşunla yaralanan yönetici Muhammet Atila, çağrılan sağlık ekibi tarafından ambulansla Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Şüpheli Döne Y., ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.