Ramazanoğlundan Deveciye ziyaret

Karşılıklı iyi niyet dileklerinin dile getirildiği ziyarette Üniversite ile ilgili bilgiler alan Dr. Yıldırım Ramazanoğlu, KSÜ’nün bilimsel ve akademik projelerde yükselen bir ivme yakaladığını belirterek bu çalışmaların, Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutan önemli adımlar olduğunu kaydetti.

Ramazanoğlundan Deveciye ziyaret
banner150

Kahramanmaraş Milletvekili Dr. Yıldırım Ramazanoğlu, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret ederek yeni görevi için hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Karşılıklı iyi niyet dileklerinin dile getirildiği ziyarette Üniversite ile ilgili bilgiler alan Dr. Yıldırım Ramazanoğlu, KSÜ’nün bilimsel ve akademik projelerde yükselen bir ivme yakaladığını belirterek bu çalışmaların, Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutan önemli adımlar olduğunu kaydetti. Rektör Deveci’ye yeni görevinde başarılar dileyen Ramazanoğlu, yeni dönemde daha büyük başarıların gerçekleştirileceğine olan inancının tam olduğunu söyledi.

 

Kahramanmaraş’taki sağlık kurumlarının önemli bir sorunu olan SGK fatura inceleme ve itirazlarının artık Ankara’da değil SGK Kahramanmaraş İl Müdürlüğü tarafından yapılacağını müjdeleyen Ramazanoğlu, “Bu yeni uygulamanın Kahramanmaraş’a ve sağlık camiasına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Yıldırım Ramazanoğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Deveci ise, bölgesel kalkınmada üniversitelerin rolüne dikkat çekerek, Kahramanmaraş’ın sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunacak bir Üniversite olma hedefi doğrultusunda gayret edeceklerini vurguladı. Ayrıca SGK fatura inceleme ve itirazların tekrar Kahramanmaraş’a alınması için yaptığı katkılardan dolayı Milletvekili Ramazanoğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.