Önce karısını sonra kendini öldürdü!

Bilecik’te şiddetli geçimsizlik sonucu eşinden ayrı yaşayan 47 yaşındaki koca, önce karısını sonra kendisini silahla vurarak 3 çocuğunu arkada bıraktı.

Önce karısını sonra kendini öldürdü!

Edinilen bilgiye göre olay sabah saat 07.00 sıralarında Osmangazi Mahallesi TOKİ bölgesinde DY-1 blok önünde meydana geldi. Şiddetli geçimsizlikten dolayı eşinden uzaklaştırma cezası alan Mustafa Örencik (47), eşi Yasemin Örencik (47) ile görüşmek için evine geldi. Eşinin görüşmek istemediği Mustafa Örencik, evin kapısını zorlayarak kırmaya çalıştı. Bu sırada apartmanın dışarı çıkan Yasemin Örencik’in peşinden koşan koca, kadını apartmanın dışındaki merdivenlerde yanında getirdiği pompalı tüfek ile vuruldu. Mustafa Örencik eşini vurduktan sonra elindeki pompalı tüfek ile kendini vurdu. Komşuları tüfek sesi üzerine dışarı çıkınca yerde kanlar içinde yatan 2 şahsı gördü ve durumu polise ve 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde kanlar içinde yatan 2 şahsın hayatını kaybettiğini bildirdiler. Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri de olay yerinde güvenlik şeridi kapatarak apartman içine giriş ve çıkışları engellediler. Yapılan incelemelerin ardından cenazeler Bilecik Devlet Hastanesi morguna kaldırdı. Burada yapılan incelemelerin ardından cenazeler otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Bu sırada Bilecik Devlet Hastanesi morgu önünde iki aile arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.

 

Mustafa Örencik’in Bilecik Belediyesi’ne bağlı bir temizlik firmasında çalıştığı, geçimsizlik yüzünden kendisinden ayrı yaşayan eşi ve yanında kalan 2’si kız 3 çocuğunu görmek ve yeniden barışmak için sürekli girişimlerde bulunarak ev geldiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE