Okul sütü ihalesi 26 Aralık'ta

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre, 6 Kasım'da gerçekleştirilen okul sütü ihalesinin iptal edilen ikinci kısmı için pazarlık usulüyle 26 Aralık Cuma günü saat 14.00'de ihale gerçekleştirilecek.

Okul sütü ihalesi 26 Aralık'ta
banner150

Okul sütü ihalesinin iptal edilen ikinci kısmı için davet yayımlanırken; ihale 92 milyon 258 bin 448 adet yağlı içme sütünün alımını kapsıyor.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre, 6 Kasım'da gerçekleştirilen okul sütü ihalesinin iptal edilen ikinci kısmı için pazarlık usulüyle 26 Aralık Cuma günü saat 14.00'de ihale gerçekleştirilecek. İhale dokümanları Hayvancılık Genel Müdürlüğünden temin edilebilecek. 

 

İhale Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Aksaray, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat'taki okullara teslim edilecek 92 milyon 258 bin 448 adet 200 mililitre ambalajlı yağlı UHT içme sütünü kapsıyor.

 

İhale ile ilgili duyuruya http://www.tarim.gov.tr/Duyuru/218/Okul-Sutu-Ikinci-Kisim-Ihalesine-Davet adresinden ulaşılabilir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.