Nurhaklılar Çanakkale tırını gezdiler

1-12 Nisan tarihleri arasında programına Kahramanmaraş ilini de ekleyen Çanakkale Gezici Tırı’na Nurhak’ta yoğun bir ilgi oldu.

Nurhaklılar Çanakkale tırını gezdiler

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin daveti üzerine ilimize gelerek çeşitli yerlerde ziyaretçilere açılan Gezici Çanakkale Tırı’na Nurhak’ta da ilgi yoğun oldu.
Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesince ilimize davet edilen Çanakkale Gezici Tırı üç gün şehir merkezinde değişik bölgelerde konuşlandıktan sonra ilçe gezilerine de başladı.

Nurhak Kaymakamı Osman Demir ve Belediye Başkanı Ahmet Akkuş başta olmak üzere Nurhak halkının ve öğrencilerin ilgi odağı olan Çanakkale Gezici Tırı Belediye binası önünde sergilendi.

Çanakkale Gezici Tırı’nın Nurhak’a gelmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, tarihimizin bilinmesi ve pekiştirilmesi adına bu tür etkinliklerin faydalı olduğunu ifade ettiler.

Çanakkale Gezici Tırı 8 Nisan Çarşamba günü Ekinözü’nde Abdurrahim Karakoç Bulvarı üzerinde, 9 Nisan Perşembe günü Elbistan Merkez Çarşı Camii yanında, 10 Nisan Cuma günü Afşin’de Ziraat Bankası yanında 11 Nisan Cumartesi günü Göksun’da Ulucami Cumhuriyet Meydanı’nda 12 Nisan Cumartesi günü de Andırın Hükümet Konağı önünde vatandaşlarımıza sergilenecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.