Nalcıoğlu, Yüksek Fen Kurulunda!

Mehmet Alaattin Nalcıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine getirildi.

Nalcıoğlu, Yüksek Fen Kurulunda!

 

Kahramanmaraşlı inşaat mühendisi Mehmet Alaattin Nalcıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine getirildi.

 

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı, Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine Mehmet Alaattin Nalcıoğlu getirildi. Atama Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararında, “Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine, Mehmet Alaattin Nalcıoğlu’nun atanması 657 sayılı Kanunun 76’ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür” denildi.

 

Kahramanmaraşlı Mehmet Alaattin Nalcıoğlu, İnşaat Mühendisliğinde üst düzey yöneticilik yaptı. Halen TBMM Müşaviri olarak görev yapıyordu.

 

ATAMA KARARI

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından:

 

Karar Sayısı: 2015/78

 

1 – Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine, Mehmet Alaattin NALCIOĞLU’nun atanması 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

 

2 – Bu Kararı Çevre ve Şehircilik Bakanı yürütür.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.