MHP mahalle gezilerinde

MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, ekibi ile birlikte köyden ve beldeden mahalleye dönüşen bölgelere geziler düzenledi.

MHP mahalle gezilerinde

 

MHP Kahramanmaraş'ta seçim çalışmalarına start verirken, Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, ekibi ile birlikte köyden ve beldeden mahalleye dönüşen bölgelere geziler düzenledi.

 

MHP Onikişubat İlçe Başkanı Şeker; Kahramanmaraş'ın büyükşehir olması ile birlikte belde iken mahalle olan Ilıca ve köy iken mahalleye dönüşen Kurtlar, Sarıgüzel, Kertmen ve Hacıbudak bölgelerini gezerek, partinin çalışmalarını anlattı.

 

Mehmet Şeker, MHP'nin bu dönemde iktidara gelmesi için gecelerini gündüzlerine kattıklarını belirterek, "Ülkemiz kritik bir aşamadan geçiyor. Bu aşamada MHP'nin iktidarda olmasını arzuluyoruz. Ülke genelinde iktidarı almak için Kahramanmaraş'ta da vekil sayımızı artırmamız gerekir. Bunun için gece gündüz geziyoruz" dedi.

 

Gittiği mahallelerde hem sorunları yerinde tespit eden hem de parti çalışmalarını anlatan Şeker, seçim öncesinde gezmedikleri mahalle kalmayacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE