MHP Afşinde iki aday yarışıyor

Kongreye Ersan Koç ile Mehmet Taşkale ilçe başkan adayı olarak katılırken, kongrenin divan başkanlığını da MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeooğlu yapıyor.

MHP Afşinde iki aday yarışıyor
banner150

MHP'nin Kahramanmaraş ilçe kongreleri bugün yapılan Afşin kongreleri ile devam ediyor.

 

Kongreye Ersan Koç ile Mehmet Taşkale ilçe başkan adayı olarak katılırken, kongrenin divan başkanlığını da MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeooğlu yapıyor. Yoklamanın yapılmasının ardından saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrede divan başkanlığına Milletvekili Mesut Dedeoğlu getirildi. Dedeoğlu, yaptığı konuşmada Kahramanmaraş'ın ve Afşin'in sorunlarını bildiğini ve her platformda dile getirildiğini söyledi.

 

İlçe yönetim kurulunun faaliyet ve mali raporunun ayrı ayrı okunarak oylanmasının ardından da siyasi konuşmalara geçildi. Siyasi konuşmalarda iki aday da birer konuşma yaptı. Daha sonra da oylamaya geçildi. Oylama işlemi saat 17.00'de sona erecek ve sandıklar açılacak.

 

Bu arada MHP'nin ilçe kongreleri serisinde Elbistan İlçe Teşkilatı'nın kongresi de çarşamba günü gerçekleştirilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2015, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.