Melo iyileşti, dönüyor

Galatasaray'lı Melo'nun durumuyla ilgili olarak sağlık heyetinden müjdeli haberler geliyor. Brezilyalı yıldızın, Trabzon'a karşı bile oynayacak hale geldiği bildirildi.

Melo iyileşti, dönüyor

 

Belinden geçirdiği fıtık ameliyatının ardından takımdan ayrı kalan ve yokluğu derinden hissedilen Felipe Melo’nun, beklenenin üzerinde bir iyileşme dönemi geçirdiğini dünkü sayımızda okurlarımıza duyurmuştuk. Brezilyalı futbolcuyla ilgili olarak Galatasaray sağlık heyetinden neredeyse her gün olumlu bir haber geliyor. Fizik tedavi sürecini aksatmadan ve hassas bir şekilde geçiren Melo’nun, mucizevi bir iyileşme dönemiyle birlikte 1.5 hafta sonra oynanacak Trabzonspor maçında sahaya çıkacak hale geldiği ifade ediliyor. Elbette teknik ekip böyle bir risk almayacak. Ancak Melo’nun pazartesiden itibaren idman maçlarına katılabileceği, kendini zorlamaması halinde takıma faydalı olabileceği vurgulandı. Tek endişe, rakip tarafından zorlanması halinde Melo’nun fiziksel bir sıkıntı yaşama ihtimali. Tecrübeli futbolcunun, bu sezon mutlaka forma giymek için sağlık heyetine baskı yaptığı ve izin istediği de gelen haberler arasında. Melo’nun, Trabzonspor maçı geçtikten sonra, Arena’daki Gaziantepspor sınavında kadroya alınma şansının yüksek olduğu kaydedildi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 08:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yiğit   efe    kaplan
Yiğit efe kaplan - 2 yıl Önce

Tırabzon maçl

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.