Küçük çocuk hafriyat kamyonunun altında kaldı

İstanbul Kartal’da bisiklete binen 6 yaşındaki Abdurrahman Yusuf Baykan, dengesini kaybederek, sokaktan geçen hafriyat kamyonunun altında kalarak şok geçirdi.

Küçük çocuk hafriyat kamyonunun altında kaldı

Esentepe Mahallesi Arpaçay Sokak'ta bisiklete binen 6 yaşındaki  Abdurrahman Yusuf Baykan, dengesini kaybederek, sokaktan geçen 34 MYF 25 plakalı  hafriyat kamyonunun altına girdi.

Çevredekilerin olayı fark edip bağırmaları üzerine, ismi öğrenilemeyen  kamyon sürücüsü, aracını durdurdu. Kamyonun dingilinin havada olması sebebiyle  tekerlek ile yer arasında sıkışan Baykan, hafif yaralandı.

Baykan'ın kurtarılması için seferber olan vatandaşlar, itfaiye ve  sağlık ekiplerine haber verdi. Vatandaşlar, kamyonun yerinden hareket etmemesi  için havadaki dingilin altına taş sıkıştırıp aracın arkasına iş makinesi yasladı.

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerince bulunduğu yerden çıkarılan  Baykan, ambulansla hastaneye kaldırılırken, kamyon sürücüsü de ifadesine  başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Baykan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 23:21
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.