KSÜnün basketçileri gruplarda

KSÜ Spor Kulübünün genç ve yetenekli hocası Serdar Gökçe nezaretinde çalışmalarını sürdüren genç basketbolcular Kahramanmaraş’a iyi bir sonuçla geleceklerini söylediler.

KSÜnün basketçileri gruplarda

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Spor Kulübü Basketbol Takımları , Niğde ve Nevşehir’e Gidiyor

 

 

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 9-14 Mart tarihleri arasında Niğde’de yapılacak olan Kulüplerarası Yıldız Erkekler Basketbol Gurup birinciliğine Kahramanmaraş’ı temsilen katılacak KSÜ Spor Kulübü Yıldız Erkekler Basketbol takımı ile 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında Nevşehir ‘de yapılacak Genç Bayanlar Basketbol Gurup birinciliğine katılacak, KSÜ Spor Kulübü Genç Bayanlar Basketbol takımı çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

 

KSÜ Spor Kulübünün genç ve yetenekli hocası Serdar Gökçe nezaretinde çalışmalarını sürdüren genç basketbolcular Kahramanmaraş’a iyi bir sonuçla geleceklerini söylediler. KSÜ Spor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Aytemiz, sporda alt yapıya çok önem verdiklerini, bunun için minik, yıldız ve gençlerde 6 kategoride 80 kişilik bir ekip oluşturduklarını belirterek Kahramanmaraş spor camiasından ve iş adamlarından gördükleri ilgi ve desteklerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.