Konya'da art arda korkutan depremler!

Konya’da birer dakika arayla depremler meydana geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "An itibarıyla olumsuz bir durum söz konusu değildir. Valiliğimiz bilgilendirme yapmaya devam edecektir" dedi.

Konya'da art arda korkutan depremler!

AFAD verilerine göre saat 18.53'de merkez üssü Tuzlukçu ilçesi Mevlütlü Mahallesi'nde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çevre ilçelerden de hissedilen sarsıntı ile birlikte çok sayıda vatandaş panikle sokağa çıktı. Depremin merkez üssü olan Mevlütlü Mahallesi Muhtarı Ramazan Yılmaz, "10'ar saniye aralıklarla 3 defa sarsıntı hissettik. Şu ana kadar bize intikal eden bir sorun yok. Göçük, ölü ya da yaralanan yok. Mahalleyi kontrol etmeye devam ediyoruz" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından, ”Konya’nın Tuzlukçu ilçesinde, saat 18.51’de 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. An itibarıyla olumsuz bir durum söz konusu değildir. Valiliğimiz bilgilendirme yapmaya devam edecektir. Geçmiş olsun” açıklamasında bulundu.

AFAD tarafından da bölgeye ekipler gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.