Kendini cezaevinde astı

Edinilen bilgiye göre, Adana’da işlediği bir suçtan dolayı çarptırıldığı 31 yıl hapis cezasını Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda çeken 23 yaşındaki D.G. isimli mahkum, gece saatlerinde koğuşunda iple kendisini astı.

Kendini cezaevinde astı

 

Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan ve 31 yıl hapis cezasına mahkum edilen bir hükümlü kendini iple astı.

 

 

Edinilen bilgiye göre, Adana’da işlediği bir suçtan dolayı çarptırıldığı 31 yıl hapis cezasını Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda çeken 23 yaşındaki D.G. isimli mahkum, gece saatlerinde koğuşunda iple kendisini astı. Mahkum asılmış halde sabah saatlerinde koğuş arkadaşları tarafından bulundu.

 

Mahkumların ihbarı ile koğuşa gelen infaz koruma memurları, D.G.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. D.G.’nin cansız bedeni, olay yerinde yapılan ilk incelemenin ardından Elbistan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Daha önce de intihara kalkıştığı bildirilen D.G.’nin kesin ölüm nedeni, Malatya Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından ortaya çıkacak.

 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.