Kaportacıya öldüresiye dayak kamerada

3 kişinin bir kaportacıya kaza yapan aracı gösterme bahanesiyle iş yerinden uzaklaştırıp saldırıp tekme, yumruk ve copla darp etmeleri güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.

Kaportacıya öldüresiye dayak kamerada
banner150

 

Samsun'da 3 kişinin bir kaportacıya kaza yapan aracı gösterme bahanesiyle iş yerinden uzaklaştırıp saldırıp tekme, yumruk ve copla darp etmeleri güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.

 

Olay, Canik ilçesi Gülsan Sanayi Sitesi'nde dün saat 19.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kaportacı 33 yaşındaki A.H.'nin iş yerine gelen kimliği belirsiz 3 kişi, kaza yapan bir aracı gösterme bahanesiyle iş yerinden uzaklaştırıp sokak üzerinde saldırdılar. A.H.'yi tekme, yumruk ve copla döven 3 kişinin saldırı anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

 

A.H., eşiyle tartıştığını ve eşinin ailesinin yanına gittiğini, kendisine saldıranları tanımadığını, ancak eşinin akrabaları olduğunu ifade etti. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan A.H., kendisine saldıranlardan şikayetçi oldu.

 

A.H.'nin avukatı Mehmet Demirel, adli yönden şikayetçi olduklarını ve şehrin ortasında yaşanan bu olayı kınadıklarını belirterek, "Türkiye'de sürekli gündeme gelen bayan eşe şiddete karşı çıktığımız var. Erkek olan müvekkilime karşı şiddet söz konusudur. Ciddi derecede copla darp edilmiştir. Bu olayın takipçisi olacağız. Adli makamların bu olayın en kısa zamanda cezasını vermeleri gerekir. Sadece bayana yapılan şiddet değil de erkek olan kocanın eşine karşı akrabaların yaptığı şiddette ele alınmalıdır" dedi.

 

Irmak Polis Merkezi ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Kaportacıya saldıranların yakalanmasına çalışılıyor. Soruşturma devam ediyor.

 

MUAMMER AY / SAMSUN

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.