Kadın cesedi bulundu ihbarı gelince...

Sabah saatlerinde 156 Jandarma hattını cep telefonundan arayan bir kadın, Taşburun Mahallesi sınırları içerisinde yer alan kayalık alanda bir kadın cesedi gördüğünü ihbar etti.

Kadın cesedi bulundu ihbarı gelince...

 

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine bağlı Taşburun Mahallesi sınırları içerisinde bir kadın cesedi bulunduğu ihbarı, jandarmayı alarma geçirdi.

 

 

Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde 156 Jandarma hattını cep telefonundan arayan bir kadın, Taşburun Mahallesi sınırları içerisinde yer alan kayalık alanda bir kadın cesedi gördüğünü ihbar etti. İhbarın ardından bölgeye sağlık ekipleri ve Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler sevk edildi.

 

 

Jandarma ekipleri, mahalle içerisinde ve yakın çevrelerdeki kayalık alanlarda uzun süre arama yaptı. Çevre mahallelere de ekip gönderilirken, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Şahin Kocaköse’nin yanı sıra çok sayıda rütbeli personel ile er ve erbaşın katıldığı arama çalışmaları sonucunda, herhangi bir ize rastlanmadı. Jandarma, olayla ilgili olarak çalışmayı sürdürürken, ihbarcı kişiye ait cep telefonunun kapalı olduğu belirtildi.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.