İstanbul'da dilenci kadınlara para verdi, tacizci ilan edildi! Genci böyle kovaladılar

İstanbul'da restoranların önünde durarak 'açız, yemek parası' diyen 2 kadına 150 lira veren bir genç, kadınların yemek almak yerine vatandaşlardan para istemeye devam ettiğini görünce parayı geri vermelerini istedi. Ancak dilenci kadınlar parayı vermek yerine gence saldırmaya başladı. 'Bizi taciz ettin' diye bağırarak kaçmaya çalışan dilencileri kovalamaya başlayan genç ve arkadaşı, o anları kayda alınca saldırıya uğradı. Ardındansa gördükleri bir polis aracını durdurarak şikayetçi oldular.

İstanbul'da dilenci kadınlara para verdi, tacizci ilan edildi! Genci böyle kovaladılar

Olay, geçtiğimiz Pazartesi günü saat 16.00 sıralarında Fatih Sirkeci’de meydana geldi. İddiaya göre semtte dolaşan 2 kadın, “açız, yemek parası” diyerek vatandaşlardan para istemeye başladı. O esnada oradan geçen bir genç, kadınların haline acıyarak onlara 150 lira para verdi. Parayı alan kadınlar gencin yanından ayrıldı ancak genç parayla ne yapacaklarını görmek için onları takip etmeye başladı.

PARASINI GERİ İSTEYEN GENCE: TACİZ ETTİĞİNİ SÖYLERİZ

Bir süre sonra kadınların yemek yemek yerine vatandaşlardan para istemeye devam ettiğini gören genç bu kez yanlarına giderek, kendilerine yemek için para verdiklerini ve vatandaşlardan para istememelerini söyledi. Bu duruma tepki gösteren kadınlar gence, “yanımızdan git, yoksa bizi taciz ettiğini söyleriz” dedi. Genç bunun üzerine cep telefonuyla kadınları kayıt altına almaya başladı. Kayda alındığını gören kadınlar bağırmaya başlayarak bir yandan da kaçmaya çalıştı.

KURTULAMAYACAKLARINI ANLAYINCA GENCE SALDIRDILAR

Gencin onları takip ederek kayda devam etmesi üzerine kadınlar, “bizi taciz etti” diyerek bağırmaya devam etti. Yaşanan kovalamacada gençten kurtulamayacağını anlayan kadınlar, bu kez de saldırmaya başladı. O esnada yoldan geçen polis aracını durduran kadınlar, sözde taciz suçlamasıyla polis aracına bindi. Gencin de binmesinin ardından taraflar Sirkeci Polis Merkezi Amirliğine götürüldü. Burada genç ve kadınlar ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, gencin kadınlara verdiği 150 lira da teslim edildi. Yaşananlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

(Kaynak: İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.