İSKEP'in 3. Toplantısı yapıldı

Toplantıda Proje Bölge Sorumlusu Vehbi Özyurt, İŞKUR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temsilcileri dezavantajlı bireylere yönelik yapmış oldukları çalışmalarla ilgili sunum gerçekleştirdiler.

İSKEP'in 3. Toplantısı yapıldı

 

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen İstihdam için Koordinasyon ve Eğitim Projesi (İSKEP) kapsamında dezavantajlı bireylere bilgilendirme toplantısının 3.’sü Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde Katiphan’da yapıldı.

 

 

Açılış Konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürü Ve İskep Projesi İl Koordinatörü Mehmet Fatih Akşam Proje hakkında bilgiler verdi.

 

Toplantıda Proje Bölge Sorumlusu Vehbi Özyurt,  İŞKUR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temsilcileri dezavantajlı bireylere yönelik yapmış oldukları çalışmalarla ilgili sunum gerçekleştirdiler.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.