İmza Kampanyasına MHP Onikişubat İlçe Başkanı Şeker'den tam destek

Abdulhamithan Camii'nin Diyanet'e bağlanması için sen de bir imza ver imza kampanyasına bir destekte MHP Onikişubat ilçe Başkanı Mehmet şeker'den geldi.

İmza Kampanyasına MHP Onikişubat İlçe Başkanı Şeker'den tam destek

 

Kahramanmaraş'ta bulunan ve Türkiye’nin 3. En büyük camii ünvanına sahip Abdulhamithan Camii'nin vakıf üzerinden Diyanet Başkanlığı'na bağlanması amacı ile "Abdulhamithan Camii'nin Diyanet'e bağlanması için sen de bir imza ver" isimli imza kampanyasına Siyasilerden destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.

 

MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker; ''Kahramanmaraş halkının desteğiyle yapılmış bir  camii'nin elbette Diyanet işlerine devredilmesi lazım. Orada birkaç kişinin kurduğu bir vakıfla camii'in gelirinin üst seviyeye çıkarıldığı malumdur. Özellikle camii'nin altında bulunan işyerleri kiraya verilmiştir. Ki 2012 de onlar birkısmını otopark yapacagız diye inşasat temeli attıklarını söyleyen bugünkü vakıf yöneticileri maalesef otopark yapmayıp işyerlerini dahada büyütmüşlerdir. Bu işyerlerinin gelirleri Diyanet tarafından idare edilmesi gerekmektedir. Bu noktada camii'nin diyanet Başkanlığına devredilmesini istiyoruz" dedi.

Haberimizin devamını videodan izleyebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE