Hatay’da yüksek sesle konuşma cinneti: 2 ölü 3 yaralı

Hatay’ın Payas ilçesinde bir kişi yüksek sesle sohbet eden komşularını önce uyardığı daha sonrada tüfekle onlara ateş edip 4 kişiyi yaralayıp bir kişiyi öldürdükten sora intihar ettiği öne sürüldü.

Hatay’da yüksek sesle konuşma cinneti: 2 ölü 3 yaralı

Edinilen bilgiye göre olay Payas Kürtül mahallesinde meyana geldi. İddiaya göre balıkçılık yapan Hamza Eroğlu (57) evinde bulunduğu sırada yan taraftaki bir iş yerinde bulunanların yüksek sesle konuşmalarından rahatsız oldu. Bunun üzerine aşağı inerek sohbet edenlere evinde uyumaya çalıştığını yüksek sesle konuşmamaları uyarısında bulundu. Çıkan uyarı tartışmaya daha sonrada kavgaya dönüşünce, Eroğlu tüfekle rastgele ateş etmeye başladı. 1'i kadın, 1'i polis memur ile 4 kişi yaralayan zanlı daha sonra tüfekle intihar eti. Kavganın haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.

Tartışma nedeniyle kurşunların isabet etmesi sonucu yaralanan 1’i kadın, 4 kişi çevre hastanelere sevk edilerek tedavi altına alınırken, yaralılardan durumu ağır olan Kenan Toprak adlı şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

(Kaynak: İHA)

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 09:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 2 hafta Önce

Bu konu maalesef ülkemizde çok yaygın. Türk milletinin medeniyetten uzaklaştığında neler olabileceğinin kanıtı. Misafirin geliyor evde sohbet ediyorsun dışarıdan bir ses geliyor a.. Koyım şöyle oldu, bilmem neresini ne ediyim böyle oldu dine Allaha sövenlerimi dersin ana avrat küfür edenleri mi..uyarsan anlamaz, Çıksan ağzını burnunu dağıtsan kafasını kırsan kanunen insan yerine koyulur bu tipler.gece 12 çocuklar dışarıda ailesine ne dersin kendine ne dersin. Yazık.. Herkes gerçeği kabul etsin Maalesef biz hala barbarız. Medeniyet olarak gelişemedik. Ya da medeniyetten koptuk Anlaşılan böyle de devam eder.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.