HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

Oylama işleminin başladığı ankette, her IP adresinden bir kez oy kullanılabiliyor. 15-28 Şubat 2015 tarihlerindeki oylama sonuçlarını 28 Şubat akşamı, 01-30 Mart 2015' tarihindeki oylama sonuçlarını 30 Mart tarihinde yayınlayacağız.

HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?
banner150

 

Kanal Maraş, Kahramanmaraş kamuoyunun siyasi nabzını tutmak için "Hangi partiye oy vereceksiniz?" anketi düzenliyor.

 

 

Oylama işleminin başladığı ankette, her IP adresinden bir kez oy kullanılabiliyor. "Hangi partiye oy vereceksiniz?" anketine katılabilmek için sitemizin sol kenarında yayımlanmakta olan 'anket' haber bölümüne veya sitemizin alt sağ orta tarafında bulunan anket bölümünden Adalet ve Kalkınma Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Halkların Demokratik Partisi, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi ve Diğer Partiler seçeneklerinden birini işaretleyip, oy ver butonuna tıklıyorsunuz.

 

Oylama sonuçlarını şimdilik gizli tutuyoruz. Oylama işleminin başladığı ankette, her IP adresinden bir kez oy kullanılabiliyor. 15-28 Şubat 2015 tarihlerindeki oylama sonuçlarını 28 Şubat akşamı, 01-30 Mart 2015' tarihindeki oylama sonuçlarını 30 Mart tarihinde, Nisan ve Mayıs aylarını ise her ayın takip eden ay sonlarında yayınlayacağız.

 

OY VERME ANKETİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN...

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2015, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.