Güvençer, 12 Şubat için ne dedi?

Kahramanmaraş'ta göreve başladıktan sonra ilk 12 Şubat Bayramı'nı yaşayan Vali Güvençer, şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Güvençer, 12 Şubat için ne dedi?
banner150

 

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Kahramanmaraş'ta göreve başladıktan sonra ilk 12 Şubat Bayramı'nı yaşayan Vali Güvençer, " Maraş’ı kahraman kılan bu asil duruşu saygıyla selamlıyor kendileri için mukadder olan muzafferiyeti kanlarıyla, canlarıyla sonuna kadar hak eden o mübarek insanları rahmetle yad ediyor, Kahramanmaraşlıların 12 Şubat Bayramını kutluyorum" dedi.

 

Güvençer, mesajında şunları kaydetti:

 

"Bugün bu topraklarda yazılan kahramanlık destanının coşkusunu, gururunu, 95. Yıl dönümünde bir kez daha yaşıyoruz.

 

22 gün ve 22 gece süren mücadele ile Vilayetimizin harim-i ismetgahına tasallut eden namahrem eller bir daha bir benzerine cesaret edemeyecek şekilde kırılmıştır.

 

Dedelerimizin bizlere miras bıraktığı bu asil ruh ve duruş bizim de çocuklarımıza bırakacağımız en kıymetli emanetlerimizdir.

 

Maraş’ı kahraman kılan bu asil duruşu saygıyla selamlıyor kendileri için mukadder olan muzafferiyeti kanlarıyla, canlarıyla sonuna kadar hak eden o mübarek insanları rahmetle yad ediyor, Kahramanmaraşlıların 12 Şubat Bayramını kutluyorum."

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.