banner232

FOX TV Ana Haber Selçuk Tepeli Canlı İzle! 20 Eylül 2021 Selçuk Tepeli FOX Haber Canlı İzle

20 Eylül'de ana Fox haberlerini izleyin! Türkiye'nin en çok izlenen ana haberi bu akşam Fox'un kendi saatinde yayınlanacak. Fox'un ana canlı yayınını izlemek için link burada

FOX TV Ana Haber Selçuk Tepeli Canlı İzle! 20 Eylül 2021 Selçuk Tepeli FOX Haber Canlı İzle

FOX TV ekranlarında Selçuk Tepeli’nin sunumu ile gündemin takip edildiği FOX TV Ana Haber, Türkiye’nin en çok izlenen ana haber bülteni unvanını elinde tutmaya devam ediyor. Saat 19:00 itibari ile başlayan ve her akşam reyting rekorlarını kırmaya devam eden haber bülteni, hafta içi her akşam Selçuk Tepeli’nin sunumu ile gündemi değerlendiriyor.

Fatih Portakal’ın kanaldan ayrılması ardından FOX TV Ana Haber bülteni bayrağını devralan Selçuk Tepeli, Ekim ayından bu yana başarılı sunumu ile bültenin reytinglerini korumayı başardı. Objektif ve tarafsız sunumu ile bugün aynı saatte izleyici ile buluşuyor.

Hafta içi her akşam saat 19:00’u gösterdiğinde start veren Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Selçuk Tepeli ile FOX TV Ana Haber Bülteni, bu akşam da objektifçe gündeme dair gelişmeleri mercek altına alacak. Yurttan karelerle Anadolu insanının hayatına ışık tutulurken, teknolojik gelişmeler ve dünyanın farklı bölgelerinde meydana gelen anlamlandırılması güç gelişmeler izleyicilere tüm çıplaklığı ile tarafsızca sunulacak.

20 EYLÜL FOX ANA HABER İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 17:38
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.