Erkek çocukları öpüştüren YouTube fenomeni Gaga Bulut öldürüldü mü?

Erkek çocukları öpüştürerek video izleme platformunda paylaşan YouTube fenomeni Gaga Bulut öldürüldüğü iddiası sosyal medyaya bomba gibi düştü. Peki gerçekten Gaga Bulut öldürüldü mü?

Erkek çocukları öpüştüren YouTube fenomeni Gaga Bulut öldürüldü mü?
banner150

YouTube fenomeni Gaga Bulut öldü iddiası sosyal medyada olay oldu. YouTube kanalına yüklediği bir videoda, para karşılığı erkek çocuklarını öpüştürdüğü için tutuklanan Gaga Bulut'un (Bulut Altuğ) hapishanede öldürüldüğü haberleri gündem yarattı.

Gaga Bulut takma adıyla sosyal medyada tanınan Bulut Altuğ, geçtiğimiz yıl YouTube kanalında yayınladığı bir video ile gündeme oturmuş ve mahkemece tutuklanmıştı. Uzun zamandır haber alınamayan Gaga Bulut'un hapishanede öldürüldüğü yönündeki iddia ise gündeme sarstı.

ERKEK ÇOCUKLARINI ÖPÜŞTÜRMÜŞTÜ
İzmir'de, para karşılığında erkek çocukları öpüştürüp bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılıp gözaltına alınan sosyal medya fenomeni 'Gaga Bulut' lakaplı Bulut Altuğ, sevk edildiği mahkemede tutuklanmıştı. Altuğ'un paylaştığı videolara da mahkeme tarafından erişim yasağı konulmuştu.

GAGA BULUT ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Erkek çocuklarına yaptırdığıyla adından günlerce söz ettiren Bulut'un hapishanede öldürüldüğü iddia edildi. Bulut'un öldürdüğü yönündeki iddiasını duyan birçok kişi Twitter'dan Bulut hakkında paylaşım yapmaya başladı.

İşte Gaga Bulut hakkında gelen bazı tweetler;

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.