Deveci, yabancı öğrencilerle buluştu

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Türkçe kursu ve dini eğitim almak üzere dünyanın farklı ülkelerinden Türkiye’ye gelen yabancı öğrencilerle bir araya geldi.

Deveci, yabancı öğrencilerle buluştu
banner150

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Türkçe kursu ve dini eğitim almak üzere dünyanın farklı ülkelerinden Türkiye’ye gelen yabancı öğrencilerle bir araya geldi.

 

Rektör Prof. Dr. Deveci, Afrika’nın farklı ülkelerinden ve Ukrayna, Kırım, Endonezya’dan Anadolu’yu tanıma turu kapsamında Kahramanmaraş’a gelen yabancı öğrencileri Üniversitemiz Avşar Yerleşkesi kafeteryasında ağırladı. İstanbul İlim Araştırma Merkezi tarafından organize edilen programda öğrencilerle samimi bir ortamda sohbet eden Rektör Deveci, “Dünyanın farklı bölgelerinden şehrimize gelen öğrencileri Üniversitemizde ve Kahramanmaraş’ta misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Üniversitemize farklı ülkelerden gelen misafir öğrencilerin eğitim görmesi bizim için önemli olduğu kadar, Üniversitemizi dünyaya tanıtma amacıyla düzenlenen bu tür etkinliklerde büyük önem arz etmektedir. ” diye konuştu.

 

Kahramanmaraş’ı tanımaktan ve Üniversitede kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldıklarını belirten öğrenciler, Rektör Deveci’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek ayrıldılar.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.