Denizli’de jandarma, sosyal medyadaki fotoğraftan evini tespit etti, kıskıvrak yakaladı!

Denizli’de Jandarma Genel Komutanlığı’na bağlı JASAT timlerinin gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonu aksiyon filmlerini aratmadı. Uyuşturucu yetiştiriciliği suçundan aranan Galip Öztürk’ün sosyal medyada paylaştığı fotoğraftan yola çıkan ekipler, elektrikçi kılığında yaptığı operasyonda zanlıyı göz altına aldı.

Denizli’de jandarma, sosyal medyadaki fotoğraftan evini tespit etti, kıskıvrak yakaladı!

CNN Türk’ten Nihat Uludağ’ın özel haberine göre, Denizli Jandarma Komutanlığı’na bağla JASAT Timleri, uyuşturucu yetiştiriciliği suçundan aranan Galip Aksüt’ü her yerde aramaya başladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Zanlı Galip Aksüt, sosyal medya hesabından kaldığı evin balkonun bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafı farkeden JASAT Timleri, balkon manzara açısından evin hangi sitede olduğunu tespit etti.

JASAT TİMLERİ ELEKTRİKÇİ KILIĞINDA OPERASYON DÜZENLEDİ

Siteyi tespit eden ancak JASAT Timleri evi de bulmak için elektrik arıza ekibi kılığında binaya girdi. Tahmin edilen evlerin kapıları tek tek çalınarak elektrik arızası olup olmadığı soruldu. Galip Aksüt elektrikçi sandığı JASAT Timlerine kapıyı açınca gözaltına alındı.

Operasyonda, zanlının satmak için hazırladığı 20 kilo uyuşturucuya da el konuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.