Dehşet anları! Bıçaklı, satırlı, sandalyeli kavga...

İstanbul Esenyurt'ta Suriyeli iki grup arasında çıkan kavgada dehşet dolu anlar yaşandı. Bıçak, satır ve sandalyenin de kullanıldığı kavga'da bir Suriyeli 4 yerinden bıçaklandı.

Dehşet anları! Bıçaklı, satırlı, sandalyeli kavga...
banner150

Esenyurt Merkez Mahallesi 1105 Sokak'ta geçtiğimiz perşembe günü meydana gelen olayda. İddialara göre aralarında alacak verecek meselesi olan Suriyeli iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında 300 lira borcunu ödemediği iddia edilen Suriyeli 4 yerinden bıçaklandı. Yaralı bir şekilde sokakta bulunan kasaba giren ismi öğrenilemeyen Suriyeli genç kasaptan aldığı satırla dışarı çıkarak kavga ettiği kişileri bir süre kovaladı. Bu sırada bir kişi, gencin kafasına sandalye ile vurdu. Dehşet anları esnafın araya girmesiyle kavga son buldu. Yaralı genç kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye kaldırıldı.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat kay
Nihat kay - 1 yıl Önce

Güzel vatanımıza kara kabus gibi çoktüler nedüzen kaldıı nede huzur kaldı vatanımıza bu vatan hayinleri Türklerle Suriyeliler çok karşı karşıya gekece kim öle kim kala bu zanlarımızı ve iyi görmüyorum vatanını satan bu onlardan ne vatanımıza fayda olur nede başka yere bu itler gittiğimiz yeri taşların asarık keserik buralarıda dagıtıriz bizim düzennimizi bozdular ireliyi iyi görmüyoruz

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.