Cinayetten önce paylaştı 'pes artık' dedirtti!

Eşi, kayınpederi ve kayınvalidesini öldürüp kaçan Mehmet Salih Bulga’nın katliam yapmadan önce sosyal medyadan “aşk şiiri” paylaştığı ortaya çıktı.

Cinayetten önce paylaştı 'pes artık' dedirtti!
banner150

Mardin'in Mazıdağı ilçesine bağlı Işıkyaka köyünde, madde bağımlısı eşi Mehmet Salih Bulga'dan şiddet gören Rojda Bulga (26) 6 aylık bebeğini de yanına alarak babaevine sığındı. Bunun üzerine Bulga, kayınpederi Eyyüp Andiç'in evini bastı.

Pompalı tüfekle eşi Rojda, kayınpederi Eyyüp Andiç ve kayınvalidesi Sadiye Andiç'i öldürüp kaçtı. Olay sırasında Bulga çiftinin 6 aylık bebeğinin de odada olduğu öğrenildi. Bulga'nın çeşitli suçlardan sabıkasının olduğu, adli kontrol kararıyla serbest bırakıldığı, yaklaşık bir ay önce de babasını bıçakladığı öğrenildi.

Zanlının katliamı gerçekleştirmeden önce başka isimle açtığı sosyal medya hesabından eşi ile çekilmiş fotoğrafı ile eşine yazdığı aşk şiirini paylaştığı ortaya çıktı. Zanlının 3 yıl önce eşini kaçırarak evlendiği öğrenildi.

Kaynak: SABAH

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.