CHPli Kesen, ADDyi ziyaret etti

CHP Kahramanmaraş Milletvekili A. Adayı Av. İnan Kesen Atatürkçü Düşünce Derneği Elbistan Şube Başkanı Yusuf Güneş’i ziyaret etti.

CHPli Kesen, ADDyi ziyaret etti
banner150

 

CHP Kahramanmaraş Milletvekili A. Adayı Av. İnan Kesen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Elbistan Şube Başkanı Yusuf Güneş’i ziyaret etti.

 

CHP Milletvekili A. Adayı Av. İnan Kesen Atatürkçü Düşünce Derneği Elbistan Şube Başkanı Yusuf Güneş’i Ziyaret ederek, yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi kendini  tanıttı. Atatürkçü Düşünce Derneği Elbistan Şube Başkanı Yusuf Güneş’i kendilerine hep yakın hissettiklerini belirterek Dernek başkan ve yönetimine de başarılar dileyen İnan, CHP’in başarılı olmasının önemli olduğuna dikkat çekerek, her kesimin desteğini istediklerini bu nedenle ziyaretlerde bulunduklarını söyledi.

 

Ayrıca Atatürkçü Düşünce Derneği Elbistan Şube Başkanı Yusuf Güneş ise Av.İnan Kesene Milletvekilliği yolunda başarılar diledi. Görüşme sonrasından günün hatırası objektiflere yansıdı.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.