Ceylin'in ölümüyle ilgili flaş gelişme!

İzmir'in Ödemiş İlçesinde katledilen 10 yaşındaki Ceylin Atik'in ölümüyle ilgili gözaltına alınan 3 komşu tutuklandı.

Ceylin'in ölümüyle ilgili flaş gelişme!
banner150

Ödemiş'te 10 yaşındaki Ceylin Atik parkta oynarken kaybolmuş, komşusunun evinde sandığın içine saklanmış halde ölü bulunmuştu. Ölü bulunan Ceylin Atik olayıyla ilgili komşu Şükriye T. (30), eşi Serdar T. (37) ve Şükriye T.’nin annesi R.Ö. (62) gözaltına alınmıştı.

Büyük yankı uyandıran olay sonrası 3 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adli mercilere sevk edilen 3 zanlı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu. Öte yandan, katil zanlısı olarak tutuklanan Şükriye T.'nin daha önce ölen iki çocuğunun ölüm nedeni de araştırılıyor.

İŞTE ŞOKE EDEN O İTİRAFLAR!

Ceylin'in katledilmesiyle ilgili olarak gözaltına alınan zanlılardan Şükriye.T ifadelerinde Ceylin'i neden ve nasıl öldürdüğünü anlattı. İfadelerine göre Şükriye T, Ceylin'i dedesinden fidye almak için, kendi çocuğuyla oynaması bahanesiyle kandırarak kaçırdı. Daha sonra da yüzüne havlu bastırarak bayılttı. Bu durum üzerine paniğa kapılan Şükriye.T Ceylin'in başına ahşap kasa ile vurarak öldürdü.  Ablası C.G'nin evinden çaldığı sim kartı da eski telefonuna takarak Ceylin'in dedesine mesaj attı.  Şükriye.T ve diğer zanlılar 'iştirak halinde tasarlayarak, canavarca hisle veya eziyet çektirerek, bir suçu gizlemek, delillerini ortadan kaldırmak veya işlenmesini kolaylaştırmak yada yakalanmamak amacıyla çocuğa karşı kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

(Milliyet)
 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.