Cemal Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!

Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan öldürüldüğü açıklanan Cemal Kaşıkçı soruşturması ile ilgili Suudi Başsavcısı El Muceb İstanbul'a geldi. Geçtiğimiz günlerde AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili "Elimizde başka bilgi, belge yok değil. Ama çok aceleci olmanın da anlamı yok. Suudi başsavcı pazar günü Türkiye'ye gelecek görüşmeler yapılacak." diye belirtmişti.

Cemal Kaşıkçı soruşturmasında flaş gelişme!

Atatürk Havalimanı VİP Salonundan çıkış yapan Suudi Başsavcı daha sonra Beşiktaş'ta bir otele geçti.

ERDOĞAN, SORUŞTURMA İÇİN GELECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili ''Elimizde başka bilgi, belge yok değil. Ama çok aceleci olmanın da anlamı yok. İlk etapta Kaşıkçı'yı öldürenleri Suudi yetkililer açıklayacak. Suudi başsavcı pazar günü Türkiye'ye gelecek görüşmeler yapılacak.'' sözlerine yer vermiş ve Suudi Başsavcısı El Muceb'in İstanbul'a geleceğininin bilgisini paylaşmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.