Çankırı'da yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan son dakika açıkladı. Çankırı'da yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı? soruları kentte yaşayan vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Biz de Çankırı'daki vatandaşlarımız için bu merak edilenleri derledik. İşte bütün detaylar.

Çankırı'da yasaklar ve kısıtlamalar kalktı mı?

Çankırı'da vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konuların başında Çankırı'da yasak ve kısıtlamaların kalkıp kalmadığı geliyor. Peki, Çankırı'da yasaklar ve kısıtlamalr kalktı mı? Konuyla ilgili tüm merak edilenler haberimizde.

Çankırı'da ikamet eden vatandaşlar Erdoğan'ın 'Mart ayını bekleyin' demesinin ardından o gün geldi çattı. 81 kentte uygulanan hafta sonu sokağa çıkma yasağının sona ereceği tarih, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

Bugün Kabine Toplantısı yapılacak. Kabine Toplantısı kararları arasında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar, restorantlar, çay ocakları gibi yerler için yeni kararlar verilirse haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

HAFTA SONU YASAKLARI KALKTI MI?

20 yaş altı vatandaşlar gün içinde 13:00-16:00 saatleri arasında dışarıya çıkabiliyor. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkmak yasak.

65 yaş üstü vatandaşlar gün içinde 10:00-13:00 saatleri arasında dışarıya çıkabilir. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkma yasak.

ÇANKIRI NÜFUSU:
Çankırı nüfusu bir önceki yıla göre 3.361 azalmıştır.

Çankırı nüfusu 2020 yılına göre 192.428'dir.

Bu nüfus, 97.065 erkek ve 95.363 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %50,44 erkek, %49,56 kadındır.

NORMALLEŞMEYE EN YAKIN ORTA RİSKLİ OLAN İLLER
Çankırı 26.50-Nüfus: 192 bin 428

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.