Büyükşehir Belediyespor'dan Milli Takıma

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un genç yeteneği Mehmet Kaan Türkmen Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından U16 Genç Milli Takım kadrosuna davet edildi.

Büyükşehir Belediyespor'dan Milli Takıma

 

Akademi Liginde mücadele eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor U16 ve U17 takımlarımızın formasını giyen genç forvet oyuncusu Mehmet Kaan Türkmen 08-10 Mart 2016 Tarihleri arasında Hırvatistan’da yapılacak olan  U16 Genç Milli Takım kadrosuna davet edildi. Türkiye U16 Genç Milli Takımı Hırvatistan’ın Pula kentinde Hırvatistan U16 Genç Milli takımı ile 2 özel maç yapacak. 

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor  As Başkanı ve Basın Sözcüsü Bekir Kılıç yaptığı açıklama da “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor yönetimi olarak almış olduğumuz karar doğrultusunda daha önce altyapıya önem vereceğimizi söylemiştik. Altyapımız için son 1yıl içerisinde büyük bir çalışma başlattık. Bu yapmış olduğumuz çalışmaların meyvesini almaya başladık. Bu çalışmalar şuanda Türkiye de her kulübe örnek olacak bir çalışma. Bu çalışmalarımızı büyük bir ekip olarak yapıyoruz. Akademi ligine 4 kategoride katıldık. Bu takımlarımız katıldıkları kategorilerde başarılı sonuçlar alıyor.  Daha Önce Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Bölge Karması müsabakalarına U-14 Takımımızdan 3 futbolcumuz davet edilmişti. U14 Karmasına Davet edilen genç oyuncularımız Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil ettiler. Son olarak ta U16 ve U17 Takımlarımızın Formasını giyen Mehmet Kaan Türkmen Hırvatistan’da yapılacak olan U16 Genç Milli Takımımızın hazırlık maçı kadrosuna davet edildi. İnşallah diğer kategorilerimizdende Milli Takımlar Karmasına oyuncu göndermeye devam edeceğiz.’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE