Bu ülkede ziraat bitti!

MHP 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, bu ülkede ziraatin bittiğini belirterek, "Tarım ülkesiyiz, diyoruz ama tarımımız yok" dedi.

Bu ülkede ziraat bitti!
banner150

 

MHP Kahramanmaraş 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, bu ülkede ziraatin bittiğini belirterek, "Tarım ülkesiyiz, diyoruz ama tarımımız yok" dedi.

 

 

Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında Kartalkaya Sağ Sahil Sulama Birliği'ni ziyaret ederek, Birlik Başkanı İsmail Kaynar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre görüştü. Ziyaretinde AK Parti iktidarlarına eleştiriler getiren Aycan, "Ziraatçılık çok önemlidir, ülke ekonomisinde. Ama bu ülkede ziraat bitmiştir. Tarım ülkesiyiz diyoruz ama tarımımız yok" dedi.

 

Ziyaretinde MHP'nin iktidar ortağı olduğu dönemde Kahramanmaraş ve ilçelerine yaptığı sağlık hizmetlerini anlatan Aycan, MHP'nin iktidara geldiğinde ve kendisinin de TBMM'ye girdiğinde ülkenin sorunlarını çözecek bilgi ve deneyime sahip kadroların mevcut olduğunu kaydetti. Aycan, kendisinin bu deneyime sahip olduğunu da vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.