Bomba patlıyor! F.Bahçe için Lucescu iddiası

Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyonluğa ulaştıran teknik direktör Mircea Lucescu ile ilgili ortaya bomba gibi bir iddia atıldı.

Bomba patlıyor! F.Bahçe için Lucescu iddiası

 

Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucecu'nun yeni takımının Fenerbahçe olacağına dair haberler Romanya'da geniş yankı buldu. Türk basınındaki iddialarda sarı-lacivertlilerin, daha önce Galatasaray ve Beşiktaş'ı çalıştıran deneyimli teknik adama teklif götürdüğü, bunun üzerine Ukrayna ekibinin başkanı Ahmetov'un Rumen hocaya 5 yıllık yeni sözleşme önerse de hocanın sezon sonu sarı-lacivertlilerde olduğu öne sürülmüştü.

 

Lucescu'ya sansasyonel teklif!

 

Rumen basını bunun üzerine Lucescu'nun durumunu masaya yatırdı. Fenerbahçe'nin yaptığı iddia edilen teklif ve buna karşı 69 yaşındaki çalıştırıcının olası pozisyonunu yorumlayan Rumenler, bu transferin gerçekleşebileceği değerlendirmesini yaptı. Ziare internet sitesinde, "Lucescu'ya sansasyonel teklif" başlığıyla verilen haberde "Lucescu Shakhtar'da kalmak istediğini söylemiş olsa da bu son teklifin ardından fikrini değiştirebilir" ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2015, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.