Bitlis'te şehit olan 8. Kolordu Komutanı Osman Erbaş hakkında yeni iddia

Bingöl'den Bitlis'e giden Cougar tipi askeri helikopter kaza kırımına uğradı. Korkunç kazada Korgeneral Osman Erbaş ile birlikte 11 kahraman askerimiz şehit düştü. Şehit olan Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş'ın yeni Kara Kuvvetleri Komutanı olması bekleniyordu. Bilgiyi gazeteci Barış Yarkadaş paylaştı.

Bitlis'te şehit olan 8. Kolordu Komutanı Osman Erbaş hakkında yeni iddia

CHP 26. Dönem Milletvekili ve Gazeteci Barış Yarkadaş, Bitlis'te helikopter kazasında şehit olan Korgeneral Osman Erbaş hakkında edindiği bir bilgiyi TV 100 ekranlarında anlattı.

TV 100'de Ahu Özyurt'un sunduğu Sağlı Sollu programada gazeteciler Gürkan Hacır, Barış Yarkadaş, Hadi Özışık ve Metin Özkan gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Gazeteci Yarkadaş, Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde düşen askeri helikopterde şehit olan 8’inci Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş'la ilgili çarpıcı bir bilgi paylaştı.

Yarkadaş, "Az önce kendisini tanıyan bir arkadaşımızla konuştum, korgeneralimiz eğer rahmetli olmasaydı Kara Kuvvetleri Komutanı olması bekleniyormuş bu yaz atamalarında" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.