Birlikte başarmak için..

Üç seans olarak düzenlenen ‘Birlikte Başaracağız’ eğitim seminerinde Sıtkı Aslanhan hem öğrencileri hem de velileri bilgilendirdi.

Birlikte başarmak için..
banner150

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi üniversite sınavına girecek öğrencilere yönelik ‘Birlikte Başaracağız’ semineri düzenledi.

 

Üç seans olarak düzenlenen  ‘Birlikte Başaracağız’ eğitim seminerinde Sıtkı Aslanhan hem öğrencileri hem de velileri bilgilendirdi. 19 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 10.00 ve 13.30’da öğrencilere yönelik verilen seminer aynı gün akşam saat 19.00’da da velilere verildi.

 

 

Öğrencilere sunduğu seminerde Sıtkı Aslanhan, öğrencilerin, derslere karşı ilgilerinden, arkadaşlık ilişkilerinden bahsederek, başarıyı yakalamak isteyen öğrencilerin bu konulara dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

 

Arkadaş seçiminin başarıda önemli bir etken olduğunu ifade eden Sıtkı Aslanhan, aynı zamanda öğrencilerin aile içi durum ve davranışların da başarıyı etkileyen faktörler olduğunu söyledi.

 

Sıtkı Aslanhan aynı zamanda 20 Ocak 2015 Salı günü de saat 10.00’da öğrencilerle tekrar bir araya geldi. Sıtkı Aslanhan Kahramanmaraş’taki eğitim seminerlerinin ardından 20 Ocak 2015 Salı günü saat 13.30’da Türkoğlu Misak-ı Milli Salonu’nda öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilere başarmak için neler yapmaları gerektiği konusunda bilgiler aktardı.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2015, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.