Bir hekimin objektifinden 'hemşireler'

Hemşirelik haftası nedeni ile Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu üyesi ve Acıbadem Adana Hastanesi Mikrobiyoloji Uzmanı Hilal Onaç’ın “Gece-Gündüz” isimli fotoğraf sergisi izlenime açıldı.

Bir hekimin objektifinden 'hemşireler'Hemşirelik haftası nedeni ile Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu üyesi ve Acıbadem Adana Hastanesi Mikrobiyoloji Uzmanı Hilal Onaç’ın “Gece-Gündüz” isimli fotoğraf sergisi izlenime açıldı.


Hemşirelik Haftası etkinlikleri fotoğraf sergisi ile başladı

Acıbadem Adana Hastanesi girişinde düzenlenen serginin açılış kokteyline çok sayıda sanatsever katıldı. Sergi açılışında birer konuşma yapan Acıbadem Adana Hastanesi Direktör ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak ve Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Özlem Alkaya, hemşireliğin kurucusu sayılan Florance Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs’ın Hemşirelik Haftası’nın başlangıcı kabul edildiğini ve her sene çeşitli etkinlikler ile kutlandığını söylediler.


Gece gündüz demeden çalışan hemşirelere adandı

Doktor ve fotoğraf sanatçısı Hilal Onaç da sergisinin açılışında yaptığı kısa konuşmada, hastane içerisinde açtıkları bu fotoğraf sergisi ile gece gündüz demeden çalışan hemşirelerin fotoğraflarını sanatseverlerle buluşturmayı hedeflediğini söyledi.

 Doktor Hilal Onaç’ın ilk kişisel fotoğraf sergisi olan “Gece-Gündüz” 1 hafta süresince Acıbadem Adana Hastanesi girişinde sanatseverlerle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE