Binali Yıldırım'ın serveti Sabancı ve Koç'u geride bıraktı!

CHP'li eski Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, AK Parti'li Binali Yıldırım’ın şirketinin değerinin 26 milyar dolara çıktığını iddia ederek ''Eski Başbakan Koç’ları, Sabancı’ları çoktan geçmiş, dünya sıralamasında yani'' ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım'ın serveti Sabancı ve Koç'u geride bıraktı!

Hollanda basınında AK Parti’li Binali Yıldırım 150 milyon dolar değerinde bir şirketinin olduğu iddialarının ardından bir mesaj da CHP'li eski Milletvekili Hüsnü Bozkurt’tan geldi.

Bozkurt, sosyal medya hesabından şirketin değerinin 26 milyar dolara çıktığını iddia ederek "Eski Başbakan Koç’ları, Sabancı’ları çoktan geçmiş, dünya sıralamasında yani" ifadelerini kullandı.

"ESKİ BAŞBAKAN KOÇ’LARI, SABANCI’LARI ÇOKTAN GEÇMİŞ"

Bozkurt, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Hollanda basını Binali Yıldırım’ın sadece oradaki servetinin 26 Milyar Dolar (221 milyar TL) olduğunu yazdı. Eski Başbakan Koç’ları, Sabancı’ları çoktan geçmiş, dünya sıralamasında yani. Ne Yıldırım’dan bir açıklama var, ne Saray’dan, ne AKP’den! Yer yerinden de oynamadı memlekette."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Sonunuz geldi artık zehir zıkkım olsun inşallah daha neler neler vardır

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.