Başsavcıdan KMTSO'ya ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Yabanoğlu, KMTSO Başkanı Karaküçük ve Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Başsavcıdan KMTSO'ya ziyaret
banner150

 

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yabanoğlu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Kemal Karaküçük ve Yönetim Kurulu Üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, kent ekonomisinin geldiği noktadan bahsetti. Kentte sürekli yapılan yatırımlar neticesinde asayiş olaylarının düştüğünü belirten Karaküçük: “ Sürekli yatırımın iki anahtar etkisi var. Birincisi üreten bir şehir olmamız, ikincisi ise yaşanan olumsuz asayiş olaylarının azalışıdır. Şu anda yapılan yatırımlar sayesinde ekonomik anlamda iyi bir noktadayız” dedi.

 

 

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yabanoğlu da: “Kalkınmanın en önemli göstergelerinden birisinin adli olayların niteliğidir. Kahramanmaraş bu anlamda iyi bir konumda yer alarak Türkiye’nin en güvenilir şehirlerinden birisi haline gelmiştir” dedi. Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.