Bardaki genç kızı kardeşiyle ilişki yaşadığı şüphesiyle öldürmüş!

Muğla'nın Fethiye ilçesindeki barlar sokağında dün Serdal İncedayı, Fatma Tangaz'ı başına 6 el ateş ederek öldürmüş, ardından da intihar etmişti. Cinayetle ilgili soruşturmayı derinleştiren polis, Serdal İncedayı'nın Tangaz'ı, kardeşiyle de ilişki yaşadığı şüphesiyle öldürdüğü bilgisine ulaştı.

Bardaki genç kızı kardeşiyle ilişki yaşadığı şüphesiyle öldürmüş!
banner150

Muğla'nın Fethiye ilçesinde dün, tarihi Paspatur Çarşısı'nda bulunan barlar sokağındaki bir mekanda oturan Fatma Tangaz (20) yanına gelen Serdal İncedayı (44) tarafından tabancayla 7 el ateş edilerek öldürülmüştü. İncedayı, daha sonra aynı silahla kendisini vurup hayatına son vermişti. 

CİNAYET KAMERAYA YANSIMIŞTI

Cinayet anı iş yerinin güvenlik kamerasına yansımış, kamera kayıtlarında, İncedayı'nın, Tangaz'ın yanına gelerek ateş ettiği, daha sonra kendisini vurduğu yer almıştı. Cinayetin ardından Muğla polisinin başlattığı soruşturma kapsamında önemli bir bilgiye ulaşıldığı öğrenildi.

BAŞINA 6 EL ATEŞ ETMİŞ

DHA'da yer alan habere göre polisin, Fethiye'de seracılık yapan evli ve 2 çocuk babası Serdal İncedayı'nın, aşk yaşadığı ileri sürülen Tangaz'ı, kendisi gibi seracılık yapan ve evli olan kardeşi D.İ.'yle de (37) ilişkisi olduğundan şüphelendiği için öldürdüğü üzerinde durulduğu belirtildi. Bu arada, Serdal İncedayı'nın Tangaz'ın başına 6 el ateş ettiği belirlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.