Bakan müjdeyi verdi! 15 bin polis alınacak!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "15 bin yeni polis alıyoruz. Bunun büyük bir bölümünü İstanbul'a vereceğiz. İstanbul'u dünyanın en güvenli şehri haline getireceğiz." açıklamalarında bulundu.

Bakan müjdeyi verdi! 15 bin polis alınacak!

İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, Eyüpsultan Kültür Merkezi'nde AK Parti ve MHP kadın kolları  üyeleriyle bir araya geldi.

Bakan Soylu, İstanbul'a bin 200 yeni bekçi alınacağını ve il  genelindeki bekçi sayısının 5 bine çıkacağını ifade ederek, "15 bin yeni polis  alıyoruz. Bunun büyük bir bölümünü İstanbul'a vereceğiz. İstanbul'u dünyanın en  güvenli şehri haline getireceğiz." dedi.

Cumhur İttifakı'nın aleni bir ittifak olduğuna vurgu yapan Bakan  Soylu, "Biz burada MHP'li kardeşlerimizle beraber aynı sofradayız. Temenni ederim  ki Kılıçdaroğlu ile HDP'lilerle aynı masada otursun." ifadelerini kullandı.

Muhtarların maaşlarının kesileceği şeklindeki iddiaları yalanlayan  Bakan Soylu, "Deli saçması bir şey, cevap vermek bile doğru değil. Yok böyle bir  şey." diye konuştu.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.