Aycandan Maden-İşe ziyaret

MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Elbistan'da Maden-İş Sendikasına da bir ziyarette bulundu.

Aycandan Maden-İşe ziyaret

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Elbistan'da Maden-İş Sendikasına da bir ziyarette bulundu.

 

 

MHP'li aday adayı Sefer Aycan; Türkiye Maden İş Sendikası Elbistan Afşin Şube Başkanlığı'na bir ziyaret gerçekleştirerek, şube başkanı Adil Bölükbaşı ve şube yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Aycan, sendika çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra Maden İş Yönetimi'ne özgeçmişinden ve yaptıklarından bahsederek, seçilirse yapacaklarını da anlattı.

 

 

Aycan, kendisinin her zaman MHP'nin içinde bulunduğunu ifade ederek; ülkenin AKP iktidarlarına iyi yönetilmediğinin çok açık bir şekilde görüldüğünü kaydetti. Yaşananların ülkeyi huzursuzluğa götürdüğüne işaret eden MHP'li Sefer Aycan, maden işçilerinin de sorunlarının bu süreç içerisinde çözümlenemediğini hatırlattı.

 

Maden İş Şube Başkanı Adil Bölükbaşı da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sefer Aycan'a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.