Artık aramızda! Tacizci öğretmen iyi hal ve pişmanlıktan serbest

Şehirlerarası otobüste erasmus öğrencisini taciz teşebbüsünde bulunan öğretmen önce 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı onun ardından iyi halden indirim aldı son olarak da cezası ertelenerek serbest bırakıldı.

Artık aramızda! Tacizci öğretmen iyi hal ve pişmanlıktan serbest
banner150

Erasmus öğrencisi olan 22 yaşındaki B.P.D. adlı İspanyol genç kadın, bindiği şehirler arası otobüste, arka koltukta oturan M.Ö. (39) adlı öğretmen tarafından taciz edildi.

Yanında oturan arkadaşıyla birlikte uyuduğu sırada arka koltukta oturan M.Ö.’nün elini uzatarak taciz ettiği genç kadın “Donakaldım. Kendimi öne itip ön koltuğa yaslandım. Adam elini çekti. Şok olmuştum. Ağlamaya başladım. Muavini çağırdık. O sırada adam korktu ve koltuğun arasından yaklaşarak, sessiz şekilde ve heyecanla ‘I’m sorry, I’m sorry’ diye özür diledi” diyerek olayı anlattı.

Otogara vardıklarında M.Ö.’nün hızlı adımlarla uzaklaştığını anlatan B.P.D. “Kaçıyor diye gösterdim. Arkadaşlarım koşup polis noktası önünde yakaladılar” dedi.

Hürriyet’ten İsmail Saymaz’ın haberine göre; M.Ö., ifadesinde, “Yolda uyku halindeydim, seslenmelere uyandım. Acaba uykudayken elim dokunmuş olabilir mi diye ‘Sorry’ diyerek, bu durumu anlamaya çalıştım. Uykuda neler olduğunu tam bilmiyorum” dedi.

Eskişehir 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada M.Ö., cinsel saldırı suçundan iki yıl hapse çarptırıldı. M.Ö.’nün yargılama sürecindeki davranışları nedeniyle ceza bir yıl sekiz aya indirildi. Pişman olduğunu bildirdiği için cezası iki yıl süreyle ertelendi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.