Aile kavgasında kaynana dehşeti!

Bursa'nın Gemlik ilçesinde gece geç saatlerde meydana gelen olayda aile içi çıkan kavgada Askeri Hara olarak bilinen Tuğgeneral Orhan Öncül kışlasında görevli uzman çavuş M.A. kayın validesi H.A. tarafından bacağından bıçaklandığı öne sürüldü.

Aile kavgasında kaynana dehşeti!

Olay Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan 3 nolu sahilde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında tartışma olduğu öne sürülen İlçe emniyet müdürlüğünde görevli Polis Memuru E.A. ile Tuğgeneral Orhan Öncül kışlasında görevli uzman çavuş M.A.'nın ailelerininde karıştığı kavgada, Polis memuru E.A.'nın kardeşi E.A.'nın eniştesi M.A. tarafından bıçakla yaralanması üzerine E.A'nın annesinin de Damadı M.A.'yı bacaklarından bıçakla yaraladığı iddia edildi.

Olay sonrası taraflar 112 acil ambulansı ve özel araçlarla Gemlik Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan yaralılar ifadelerine başvurulmak üzere ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldü. İki kişinin yaralandığı bıçaklı kavga ile alakalı soruşturma devam ederken, bayan polis memurunun mesai arkadaşları da olay sonrası hastaneye akın ettiler.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.