Ağrı'da cani koca dehşeti : Eşi ve kızının yüzünü yaktı

Ağrı'da eşi ve kızına akılalmaz şiddet uygulayan psikopat cani koca gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Kocası kendisini öldürmekle tehdit ettiğini söyleyen kadın, 'devlet, benim ve çocuklarımın başına bir şey gelmeden bize sahip çıksın.'' dedi.

Ağrı'da cani koca dehşeti : Eşi ve kızının yüzünü yaktı
banner150

Olay, önceki akşam Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde meydana geldi. Alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen ve eve sarhoş gelen Ramazan İ., eşi M.İ.’yi dövdü. Yaktığı naylon poşeti kadının yüzüne ve ayaklarına damlatan cani koca, annesinin çığılıkları üzerine odaya giren kızına da şiddet uyguladı. Vicdansız baba, üç yaşındaki kızı N.İ.’nin de alnını eriyen naylonla yaktı.

CANİ KOCAYA ÖNCE GÖZALTI SONRA SERBEST
Çiftin komşuları evden gelen bağırışlar üzerine polise haber verdi. Polis, M.İ. ile kızı N.İ.’yi hastaneye götürdü, Ramazan İ.’yi de gözaltına aldı. Şiddet gören kadın ve çocukları Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla sığınma evine yerleştirildi.

Evlendiği günden beri eşinin şiddetine maruz kalan kadın ve iki çocuğu sığınma evine yerleştirildi.

“KOCAM BİZİ ÖLDÜRMEDEN YARDIM EDİN”
Kendisine ve çocuklarına şiddet uygulayan Ramazan İ.’nin serbest bırakılmasına tepki gösteren M.İ. şunları söyledi: 14 yaşında evlendirdiler beni. Evlendiğim günden beri eşimden şiddet görüyorum. Eşim benim çocuklarımın başına bir şey getirmeden, bizi öldürmeden devlet büyüklerim yardım etsin. Eşim naylon poşetle yüzümü, ayaklarımı yaktı. Çocuklarımı dövdü. Beni, gözümü yakmakla tehdit etti. Bugüne kadar çocuklarım için katlandım, ancak devlete sığınmak istiyorum. 

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.