Afşinde MHPliler Koç dedi!

MHP'nin Kahramanmaraş ilçe kongreleri serisinde dün Afşin İlçe Kongresi yapıldı. Kongreye Ersan Koç ile Mehmet Taşkale ilçe başkan adayı olarak katılırken, seçimi 202 oy alan Ersan Koç kazandı.

Afşinde MHPliler Koç dedi!

MHP'nin Afşin İlçe Teşkilatı, delegeler tarafından yeni dönemde Ersan Koç'a emanet edildi.

 

MHP'nin Kahramanmaraş ilçe kongreleri serisinde dün Afşin İlçe Kongresi yapıldı. Kongreye Ersan Koç ile Mehmet Taşkale ilçe başkan adayı olarak katılırken, kongrenin divan başkanlığını da MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeooğlu yaptı. Yoklamanın yapılmasının ardından saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrede divan başkanlığına Milletvekili Mesut Dedeoğlu getirildi. Dedeoğlu, yaptığı konuşmada Kahramanmaraş'ın ve Afşin'in sorunlarını bildiğini ve her platformda dile getirildiğini söyledi.

 

 

İlçe yönetim kurulunun faaliyet ve mali raporunun ayrı ayrı okunarak oylanmasının ardından da siyasi konuşmalara geçildi. Siyasi konuşmalarda iki aday da birer konuşma yaptı. Daha sonra da oylamaya geçildi. Saat 17.00 itibariyle açılan sandıklarda 202 oy alan Ersan Koç, MHP Afşin İlçe Teşkilatı'nın yeni başkanı olurken, diğer aday Mehmet Taşkale de 138 oy aldı.

 

Öte yandan MHP'nin ilçe kongreleri serisinde Elbistan İlçe Teşkilatı'nın kongresi de çarşamba günü gerçekleştirilecek. MHP Kahramanmaraş İl Teşkilatı'nın kongresi ise 25 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2015, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.