Afşinde karla mücadele

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu tahminlerini takip ederek günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Afşin Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde çalışmalarına başladı.

Afşinde karla mücadele
banner150

 

Afşin’de başlayan kar yağışıyla birlikte Afşin Belediyesi kar temizleme ve yol açma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu tahminlerini takip ederek günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Afşin Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde çalışmalarına başladı. Yolların kapanmasını ve buzlanmasını önlemek amacıyla Belediye ekipleri ilk etapta hastane yolu başta olmak üzere tüm ana arterlerde çalışmalarını aralıksız sabah saatlerine kadar sürdürdü.

 

 

Ekiplerle ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadelere yer verdi:

 

"Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu tahminlerini takip ederek günler öncesinden hazırlıklarımızı tamamladık. Kar yağışının başladığı saatlerden itibaren ekiplerimiz çalışmalarına başladı. Akşam kar yağışıyla beraber başlayan karla mücadele çalışmalarımız sabaha saatlerine kadar devam edecektir. Yapılan bu çalışmalar sayesinde şuanda Afşin’imizin büyük bir çoğunluğunda sorun yaşanmadan yollar açılmıştır. Ekiplerimiz periyodik olarak yollarda kar temizlemeye devam ediyor. Çalışmalarımız kar yağışı olduğu sürece devam edecektir."

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.